O firmie

FIRMA UZYSKAŁA SUBWENCJĘ FINANSOWĄ - TARCZA FINANSOWA PFR 2.0

PODMIOT UDZIELAJĄCY WSPARCIA - POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

Firma REKO została założona w 1992 roku.
Zajmujemy się sprzedażą hurtową skór surowych owczych, jagnięcych i kozich importowanych z całego świata. Posiadamy również własną garbarnię znajdującą się w Nowym Targu - samym centrum rejonu słynącego z przemysłu garbarskiego. Produkujemy skóry z przeznaczeniem na cele dekoracyjne lub do szycia odzieży i dodatków skórzanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze wyroby charakteryzują się starannością i dokładnością wykonania.
Stosujemy różne metody garbowania. Stale wzbogacamy i udoskonalamy procesy produkcji, dzięki czemu nasze skóry zaspakajają potrzeby każdego klienta - zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Współpracujemy z odbiorcami hurtowymi, którzy cenią sobie najwyższą jakość i trwałość produktów. Otwarci na rynek detaliczny stworzyliśmy sklep internetowy, mając nadzieję, że wysokim poziomem naszych wyrobów trafimy również do klientów indywidualnych. W ofercie, oprócz skór, posiadamy także dodatki ze skóry, takie jak: poduszki, wałki, narzuty na łóżka, pufy, dywanynakładki na siodełka rowerowe itp. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom. Życzymy udanych zakupów :)

Garbarnia

Początki garbarni sięgają 1967 roku. W ciągu pięćdziesięciu lat działalności rodzinnej firmy udoskonaliliśmy proces produkcyjny i wprowadziliśmy nowoczesne maszyny garbarskie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl